تبلیغات
مخیفگاه جوون های ایرونی - آقازاده های مظلوم
Click to join makhfigah

... بزرگ ترین مخفیگاه مجازی در جهان ... همین حالا عضو شوید ...

 
مخیفگاه جوون های ایرونی
به مخفیگاه جوون های ایرونی خوش آمدید ...
 
 
چهارشنبه 21 اردیبهشت 1390 :: نویسنده : صدرالدین روحانی
وام های میلیاردی

پس از درج خبری در روزنامه جوان با عنوان" 100 شهرام جزایری که بانک ها را بلعیده اند"  ، سازمان حفاظت از حقوق آقازاده ها برای رفع اتهام از آقا زاده ها لیستی از وام های دریافت شده توسط برخی از آنها را منتشر کرد و اعلام داشت که این آقا زاده های شریف هیچ خلافی انجام نداده اند.

1-آقازاده نمونه یک
نامبرده 16 سال قبل درخواست وام خرید خودرو داشته که پس ارائه پیش فاکتور خرید یک فروند "بوئینگ747" با درخواست وام 145میلیاردی خرید خودرو ایشان ایشان موافقت گردیده .

2-آقا زاده نمونه دو
نامبرده 18سال قبل درخواست وام خرید مسکن داشته که پس از تکمیل پرونده  و انجام روال قانونی با درخواست وام 200 میلیاردی خرید مسکن ایشان موافقت شده.
میزان تسهیلات اعطایی به ایشان 200 میلیارد تومان با سود 0.001% می باشد که  بایستی در 8000000 قسط (666666سال) 25002 تومانی پرداخت شود و سند ملک خریداری شده توسط ایشان  ( یک واحد آپارتمان 43 متری واقع در رباط کریم ) در رهن بانک می باشد و بانک می تواند در صورت عدم پرداخت به موقع اقساط ملک را مصادره کند.

3-آقا زاده نمونه  سه
نامبرده 8 سال پیش درخواست وام ازدواج داشته که ایشان نیز پس از تشکیل پرونده و ارائه مدارک لازم ( 50000 جلد قباله ازدواج) موفق به دریافت وام 1 میلیون تومانی برای هر قباله ازدواج گشت.
وی تا بحال تمامی اقساط 65000 تومانی خود را پرداخت کرده است.

4-آقازاده نمونه چهار
نامبرده 6 سال پیش درخواست وام خرید لوازم ضروری منزل داشته بود که پس ارائه پیش فاکتور خرید یک دستگاه کوره ذوب سنگ آهن جهت استفاده خانگی ( فر پخت کیک) و یک باب سردخانه با ظرفیت 120 تن با استفاده خانگی (یخچال)  با درخواست وام 69 میلیارد تومانی خرید لوازم ضروری ایشان موافقت گردید.
تسهیلات اعطایی به ایشان به صورت مضاربه 1200 ماهه می باشد که پس از 1200 ماه تمامی مبلغ اصل و فرع وام به میزان 69میلیارد و 100 تومان باید پرداخت شود.

 این سازمان در انتها ضمن رد امکان هرگونه سو استفاده و رانتخواری توسط آقازاده ها برخورد قاطع با متخلفین را خواستار شد.

نوع مطلب : مخفیگاه مطالب جالب و خواندنی، 
برچسب ها : آقازاده های مظلوم، وام های میلیاردی، آقازادهها، دزدی،
درباره سایت


به مخفیگاه جوون های ایرونی خوش آمدید ...

مدیر سایت : صدرالدین روحانی
موضوعات
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :