تبلیغات
مخیفگاه جوون های ایرونی - بازهم شریفی ویک افشاگری پردردسر/آتش زیر خاکستر پرسپولیس شعله می کشد؟
Click to join makhfigah

... بزرگ ترین مخفیگاه مجازی در جهان ... همین حالا عضو شوید ...

 
مخیفگاه جوون های ایرونی
به مخفیگاه جوون های ایرونی خوش آمدید ...
 
 
 فرض محال هم من اخبار كمیته انضباطی را به دایی می‌داده‌ام «چرا» حبیب كاشانی كه سرپرست باشگاه پرسپولیس بوده از این مسئله ناراحت شده است؟

mojtaba sharifi

1-رییس مستعفی کمیته انضباطی در برنامه چهر چهار دورادیو جوان از دلایل جدایی اش از فدراسیون گفت وتصریح کرد:در جلسه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در شیراز، حبیب كاشانی در جلسه اعلام می‌كند كه مسایلی كه در كمیته انضباطی اتفاق می‌افتد و احكام این كمیته پیش از ابلاغ و اعلام به اطلاع علی دایی می‌رسد. او از من در آن جلسه انتقاد كرد. من را به ارتباط با علی دایی متهم كردند در حالی‌كه من پیش از حضور در كمیته انضباطی با دایی دوست بودم و حضور در این كمیته باعث شد دوستی‌ام را با دایی قطع كنم. ضمن اینكه نمی‌دانم بر فرض محال هم من اخبار كمیته انضباطی را به دایی می‌داده‌ام «چرا» حبیب كاشانی كه سرپرست باشگاه پرسپولیس بوده از این مسئله ناراحت شده است؟!

-این نخستین باری نیست که رییس کمیته انضباطی با بیان جملاتی از این دست خبر ساز می شود. او در شبی که مقابل رفیعی کارشناس حقوقی ورزش در برنامه نود نشست وآیین نامه انضباطی را پر از اشکال دید هم در جمله ای که مشخص نشد چرا بر زبان آورد به فردوسی پور گفت:«یادته خودت به من زنگ زدی وگفتی علی کریمی را ببخشم را تیمش را مقابل سپاهان همراهی کند؟» این یادآوری مدتها سوژه اول رسانه ها بود.

3-فارغ از نوع بیان چنین مواردی از سوی رییس اسبق کمیته انضباطی باید به بررسی ماهوی آنچه اکنون مدعی آن گردیده پرداخت ودر پی «چرا»ی مطرح شده گشت. به راستی حتی اگر شریفی اخبار را به دایی منتقل می کرد چرا حبیب کاشانی باید از این موضوع ناراحت شده باشد؟

4-تضادهای پیدا وپنهان دایی وکاشانی حالا رونمایی شده است. آنجایی که حامیان شهریار مدعی اند سرپرست باشگاه در جذب نفرات مدنظر شهریار اهتمام لازم را نداشت ودر نقطه مقابل هم کاشانی به کرات اعلام نموده که تیم را دایی بسته ومن در آن نقشی نداشته ام را که به بوته کنکاش بگذاریم و رخداد کنونی را هم مدنظر قرار دهیم ممکن است به جواب لازم برسیم.یعنی کاشانی دارد برای مقدمات جدایی سرمربی اش برنامه ریزی می کند؟

5-خیلی ها مدعی اند کاشانی برای تصاحب صندلی کفاشیان دوور خیز کرده است. او آیا با این افشای اسرار درونی مجموعه تحت امرش علیه خود، در صدد جذب اعتماد فدراسیون نشینان است؟

6-دایی اگر امروز یا 10سال دیگر از پرسپولیس برود یکی از عوامل ناکامی اش را همین مسائل داخلی می داند.در این تردید نکنید.او دیگر تا جایی شناخته شده است که می توان رفتارهای بعدی اش را پیش بینی کرد.با این گفته ها آیا آتش زیر خاکستر پرسپولیس شعله می کشد؟

منبع : goal.com

نوع مطلب : مخفیگاه نودی ها، 
برچسب ها : افشاگری شریفی، رئیس کمیته انظباطی، مجتبی شریف، استفای کمیته انظبلطس مجتبی شریفی،
درباره سایت


به مخفیگاه جوون های ایرونی خوش آمدید ...

مدیر سایت : صدرالدین روحانی
موضوعات
جستجو

آمار سایت
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :